Competitors

Bulletin 1
Bulletin 2

Communications
Communications 2

ENTRY LIST 2019 PDF

1 1 TEAM HYUNDAI SLOVENIJA TURK Rok KACIN Blanka SVN / SVN Hyundai i20 R5 2
2 2 TEAM HYUNDAI SLOVENIJA DE CECCO Claudio DE MARCO Alice ITA/ITA Hyundai i20 R5 2
3 3 AMD SLOVENIJA AVTO HUMAR Aleks CEVC Jaka SVN/ SVN Škoda Fabia R5 2
4 4 ZM RACING TEAM RIGLER Gerald ETTEL Bernhard AUT /AUT Ford Fiesta R5 2
5 5 FISCHER DANIEL FISCHER Daniel BUNA Zoltan HUN/HUN Škoda Fabia R5 2
6 6 EUROSOL RACING TEAM HUNGARY SE PUSKÁDI János GÓDOR Barnabás HUN/HUN Škoda Fabia R5 2
7 7 AK PLAMTEX SPORT ZRINSKI Aleš VIDMAR Rok SVN / SVN Peugeot 208 R5 2
8 8 DIRKALNO DRUŠTVO R PELJHAN Darko ČAR Matej SVN / SVN VW Polo RN4 2
9 9 GASSNER Jr HERMANN GASSNER Hermann Jr MAYRHOFER Ursula DEU /AUT Toyota GT86 3
10 10 AMD GORICA NOVAK Tim OCVIRK Uroš SVN / SVN Opel Adam R2 4
11 11 ŠD GAS KRAS FAKIN Jernej FAKIN Gregor SVN/SVN Peugeot 208 R2 4
12 12 BERND ZANON ZANON Bernd PICENO Denis ITA/ITA Renault Clio  S1600 3
13 14 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT ŠTUCIN Martin MAVER Gregor SVN / SVN Renault Clio R3 Maxi 3
14 15 MCL 68 MÜHLBERGER Roman DORFBAUER Claudia AUT /AUT Mitsubishi Carisma GT 8
15 16 UNIKATOY RACING PREMRL Grega STIPERSKI Marko SVN / HRV Toyota GT 86 3
16 17 ŠD GAS KRAS RONČEL Simon RONČEL Klemen SVN/SVN Peugeot 208 R2 4
17 18 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT GROSSI Marko KAVČIČ David SVN / SVN Citroen C2 R2 Max 4
18 19 AVTO KLUB MODRI DIRKAČ BRATINA Borut ŠAVELJ Izidor SVN/ SVN Peugeot 208 R2 4
19 20 OPV ŠPORT MLINAR Martin MLINAR Miran SVN/ SVN Peugeot 208 R2 4
20 21 ASD RALLY TEAM 99 MENEGHETTI Massimiliano DE COLLE Samantha ITA/ITA Opel Adam 4
21 22 AVTO KLUB MODRI DIRKAČ MEDVED Jan VOVK Lucijan SVN / SVN Peugeot 208 R2 4
22 23 ŠD GAS KRAS ČEBRON Janko KAVČIČ Andrej SVN/SVN Mitsubishi Lancer Evo IX 2
23 24 AK PLAMTEX SPORT ZUPANČIČ Mišel ANDREJKA Damjan SVN/SVN BMW M3 8
24 25 AUTOSPORT JAZON AGNIČ Domen VERBIČ Anja SVN/SVN BMW M3 E30 8
25 26 ACCO LINO ACCO Lino SERENA Annapaola ITA/ITA Peugeot 208 R5 2
26 27 MARCHI ROBERTO MARCHI Roberto FLOREAN Emanuela ITA/ITA Ford Fiesta R5 2
27 28 RD BEJA ŠPORT POŽAR Matej PETERNEL Matic SVN / SVN Peugeot 208 GTI R2 4
28 29 LEMA RACING KRAMER Stefan USCHAN Michael AUT /AUT Opel Adam  R2 4
29 30 OPV ŠPORT MLINAR Simon BIZJAK Erik SVN/SVN Peugeot 208 R2 4
30 31 AMD SLOVENIJA AVTO ŽBOGAR Igor STANIČ Nik SVN/ SVN Citroen DS3 R3 3
31 32 ŠKD TOPMOTORS RACING TRANI Daniele PAVLOVIČ Ivan SVN / HRV Renault Clio 7
32 33 AMD GORICA MIKLAVČIČ Vasja ČERNIGOJ Martin SVN/SVN Renault Clio RS 2.0 7
33 34 AUTOSPORT JAZON LOGAR Boštjan GEC Andrej SVN/SVN Renault Clio Williams 7
34 35 ŠKD TOPMOTORS RACING SAVIČ Denis SAMSA Boštjan SVN / SVN Opel Adam 4
35 36 RD BEJA SPORT MUŠIČ Miha BERGANT Črtomir SVN / SVN Fiat Punto S 1600 7
36 37 AKK SVETA NEDELJA RAVENŠČAK Martin PUZIĆ Filip HRV / HRV Ford Fiesta R2T 4
37 38 DIRKALNO DRUŠTVO R HUMAR Matic JEREB Nika SVN / SVN Renault Clio RS 2,0 4
38 39 AK LAMKO VALANT Jaka DVORŠEK Jure SVN / SVN BMW M3 E36 3,0 8
39 40 GAS VRTOJBA KOMEL Slavko VONČINA Darko SVN/SVN Opel Astra 7
40 41 AMD SLOVENIJA AVTO PODPEČAN Grega PODPEČAN Jure SVN/SVN Peugeot 306 7
41 42 GAS VRTOJBA ŠIROK Kristjan SIMČIČ Tadej SVN / SVN Peugeot 306 7
42 43 COLONELLO Roberto COLONELLO Roberto SARDELLA Alessandra ITA/ITA Subaru Impreza 2
43 44 ŠD F- MOTOR DESSARDO Tadej BOBIČ Enej SVN/ SVN Citroen C2 4
44 45 SORAVITO FABIO SORAVITO Fabio SOLDA’ Giuseppe ITA/ITA Renault Clio RS 7
45 46 RACE RENT AUSTRIA ATTWENGER Martin LETZ Angelika AUT /AUT Honda Civic Typ R 3
46 47 DEMUTH Klaus DEMUTH Klaus BRANDNER Manuel AUT /AUT Renault Clio 3
47 48 ŠD GAS KRAS BERNIK Erik VIHTELIČ Hana SVN/SVN Renault Clio 2.0 7
48 49 KÖNIG Manfred KÖNIG Manfred HIERHOLD Diter AUT /AUT Honda Civic Typ R 3
49 50 AKK SVETA NEDELJA RAVENŠČAK Krešimir ĐUKIĆ Vedran HRV/HRV Ford Escort MK I 10
50 51 OPV ŠPORT JEREB Jure VIDMAR Boštjan SVN/SVN VW Polo 6
51 52 OPV ŠPORT VELKAVRH Bojan VELKAVRH GORENC Nina SVN/SVN VW Polo 6
52 53 AVTO KLUB MODRI DIRKAČ BRATINA Mitja BRATINA Lara SVN/ SVN Citroen AX Gti 6
53 54 AUTOSPORT JAZON JERKIČ Rok STOPAR Marko SVN/SVN MG ZR 105 6
54 55 RALLY CLUB PERG HINTERREITER Manfred TINSCHERT Christian AUT /AUT Metcedes Benz 190 E 2,3 16 V 8
55 56 JIRÁTKO ALEŠ JIRÁTKO Aleš senior JIRÁTKO Aleš junior CZE/CZE BMW 2002 9
56 57 MIG AUSTRIA KOGLER Gottfried CORNU Sophie AUT /AUT Ford Escort RS 2000 9
57 58 MCL  68 JAITZ Markus FEHRINGER Stefan AUT /AUT Fiat Stilo JTD 7
58 59 STOCKINGER MARKOS STOCKINGER Markos MOSER Johann AUT /AUT Mazda 323 GT-R 8
59 60 AMD GORICA BONE Martin PRAČEK Matej SVN / SVN Citroen C2 R2 Max 4
60 61 MIOLO FLAVIO MIOLO Flavio GABRIELLI Mirco ITA/ITA Ford Fiesta ST 150 4
61 62 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT KOREN Tine MEDVEŠEK Tjaša SVN / SVN Zastava Yugo 6
62 63 AVTO KLUB MODRI DIRKAČ BRATOŽ Aljaž ŠTOKELJ Robert SVN / SVN Renault Clio 5
63 64 ŠKD TOPMOTORS RACING KOVAČ Jure ULJANČIČ Boštjan SVN / SVN Zastava Yugo 6
64 65 ŠD GAS KRAS KAČIČ Primož ČERNIGOJ Aljaž SVN/ SVN MG ZR 105 5
65 66 AMD SLOVENIJA AVTO BUH Domen KOBAL Rebeka SVN/ SVN Peugeot 205 Rrally 6
66 67 DIRKALNO DRUŠTVO R BOŽIČ Franci INTIHAR Janez SVN / SVN Škoda Fabia 1,4  16v 5
67 68 SCUDERIA GORIZIA CORSE TERPIN Luigi BENOSSI Luca ITA/ITA Opel Kadett Gt / E 9
68 69 AK MODRIDIRKAČ FABJAN Miran ŽVOKELJ Grega SVN / SVN Lancia Delta HF Integrale 9
69 70 CROZZOLI Marco CROZZOLI Marco  DEL FRARI  Alan ITA/ITA Opel Astra 9
70 71 AUTOSPORT JAZON BODLAJ Rok SUŠNIK Boštjan SVN/SVN Škoda Fabia 6
71 72 SPORT & COMUNICAZIONE GHION Mattia GAMBASIN Matteo ITA/ITA Peugeot 106 Rally 5
72 73 AMD GORICA LIKAR Gregor PERŠIČ Kristjan SVN/SVN Peugeot 106 6
73 74 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT ŠTRANCAR Kristjan KOGEJ Marija SVN/ SVN MG ZR 105 5
74 75 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT IVANOV Mark ZEVNIK Aleksander SVN/ SVN Opel Adam Cup 4
75 76 RALLYE INT. AUSSERNZELL RESCHENHOFER Christian EBNER Matthias AUT /AUT BMW 325 i Coupe E36 8
76 77 SCUDERIA FRIULI ACU TINELLO DE CANEVA  Elio TINELLO DE CANEVA Rebecca ITA/ITA Audi Quattro 9
77 78 SCHINDELEGGER Lukas SCHINDELEGGER Lukas SCHINDELEGGER Helmut AUT /AUT Ford Escort RS 2000 MK2 9
78 79 FERRANATO LUCA FERRANATO Luca PARISE Giovanni ITA/ITA Peugeot 106 16V 5
79 80 AUTOSPORT JAZON BRUS Luka COTIČ Nives SVN/SVN Zastava Yugo 6
80 81 AVTO KLUB MODRI DIRKAČ MRAK Nejc PLESNIČAR Asja SVN/ SVN Suzuki Swift GTI 6
81 82 AMD GORICA MAKAROVIČ Bojan MAKAROVIČ Aljoša SVN / SVN MG ZR 105 5
82 83 GRUBER MARTIN GRUBER Martin KOLLMANN EVA AUT/ AUT Lada 2107 9
83 84 AMD GORICA ŠULIGOJ Tomaž HVALA Miloš SVN/ SVN Fiat Punto 1.8 7
84 85 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT KOJIČ Alen GEC Aljaž SVN/ SVN Citroen AX GTI 6
85 86 NEW RALLY TEAM VR A.S.D. FREDDON Stefano SINIGAGLIA Massimo ITA/ITA Peugeot 106 6
86 87 AMD GORICA KOBAL Sebastjan COTIČ Igor SVN/SVN Zastava Yugo 6
87 88 GATTRINGER Martin GATTRINGER Martin KAMAUF Patricia AUT /AUT Lada 2105 9
88 89 AVTO KLUB MODRI DIRKAČ KOREN Blaž RUPNIK Robert SVN / SVN Zastava Yugo 6
89 90 AMD GORICA MREVLJE Jan SIMČIČ Tina SVN / SVN Zastava Yugo 6
90 91 V-RACING ANŽELAK Marko VERDEV Tadej SVN/SVN Zastava Yugo 6
91 92 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT FRANETIČ Bogdan KOBAL Marjan SVN / SVN VW Polo 5
92 93 AK AJDOVŠČINA MOTOSPORT POTRATA Matija NABERGOJ Marko SVN / SVN Zastava Yugo 6
93 94 MIG AUSTRIA SCHÖLLER Peter ÖLSINGER Gabriele AUT /AUT Ford Escort RS 2000 9
94 95 NIEDERREITER Kurt NIEDERREITER Kurt RESETARITZ Ronald AUT /AUT Ford Escort RS 2000 9
95 96 LINDER LINDER Hans Georg SCHÜTTER Gina AUT /AUT Ford Escort RS 2000 9
96 97 RIGON NICOLA RIGON Nicola RIZZOTTO Nicola ITA/ITA Peugeot 106 1.3 5
97 98 LANDA NIKOLAI LANDA Nikolai LANDA Günter AUT /AUT Suzuki Swift Sport 5
98 99 JABORNIG KURT JABORNIG Kurt SCHEIBER Christine AUT /AUT Peugeot 205 GTI 9
99 100 PRODORUTTI ALESSANDRO PRODORUTTI Alessandro MORO Cinzia ITA/ITA Peugeot 205 Rally 9
100 101 MCL 68 GSCHWANDNER Georg AIGNER Helmut AUT /AUT Volvo 740 16v 8
101 102 AMD SLOVENIJA AVTO HOLYNSKI Tilen MAČEK Žiga SVN / SVN Fiat SeIcento Sporting 5
102 103 AVTO KLUB MODRI DIRKAČ MRAK Andrej DRNOVŠČEK Jani SVN/ SVN Zastava 850 9
103 104 AVTOKLUB ŽABA MIKUŽ Matej HRIBAR Matjaž SVN / SVN VW Polo 16v 5
104 105 OPV ŠPORT PIVK David RUPIK Tadej SVN/ SVN

Applications & Forms:

ADDITIONAL RULLES

TIME TABLE

Accommodations

  1.  1. Apartma Podfarovž, Vipava – Gregor Lisjak-040 232 090
  2. 2. Apartma Thomas, Vipava – Tomaž 041 326 385
  3. 3. Apartmaji Pri Kobalu, Vrhpolje – Jožica-T.: +386 (0)5 366 56 73 G.: +386 (0)41 345 473 E: prikobalu@siol.net
  4. 4. Kmetija z nastanitvijo in osmico Ferjančič, Gradišče – Boris T.: +386 (0)5 368 52 83 G.: +386 (0)31 892 585 E: osmica.ferjancic@gmail.com
  5. 5. Kmetija z nastanitvijo Pilih, Manče – Miloš G: +386 (0)41 852 961 G: +386 (0)41 235 434 E: milos.pilih@siol.net
  6. 6. Majhna hiša v Vipavski dolini, Duplje – Aleš 040 585353, ales@gring.si, Erik 051 247035, erik@gring.si
  7.  7. Sobe in apartmaji Koren, Vipava – T: +386 (0)40 217 213 E: apartmajikoren@gmail.com
  8.  8. Majerija, Slap – T.: +386 (0)5 368 50 10 F +386 (0)5 368 50 11 G.: +386 (0)41 405 903 E.:info@majerija.si
  9.  9. Turistična kmetija Na hribu, Slap – T: +386 (0)5 364 57 08
  10. 10. Turistična kmetija Birsa, Brje 18 a, Dobravlje, Tel.: 05 368 81 13, GSM: 031 742 437, E-pošta: turisticnakmetijabirsa@gmail.com, Spletna stran: www.kmetijabirsa.com
  11. 11. Vila Ana, Anka Zajc, Potoče 64, Dobravlje, GSM: 041 639 388, E-pošta: turistvila.ana@gmail.com, Spletna stran: www.vila-ana.si/index.html, FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009443447885
  12. 12. Apartma Bambola, Gregorčičeva 12, Ajdovščina, GSM: 041 666 768, 041 345 335, E-mail: kodelja.bojan@siol.net
  13. 13. Hotel Gold Club, Goriška cesta 25 č, Ajdovščina, Tel.: 05 364 47 00, Fax: 05 364 47 10, E-pošta: info@hotelgoldclub.eu, Spletna stran: www.hotelgoldclub.eu
  14. 14. Turistična kmetija Arkade, Silva in Jordan Cigoj, Črniče 91, Tel.: 05 366 60 09, GSM: 041 614 708, Fax: 05 364 47 80, E-pošta: arkade.cigoj@siol.net, maja.cigoj@siol.net, Spletna stran: www.arkade-cigoj.com
  15.  15. Kmetija z nastanitvijo Pri Rebkovih , Tadeja Kompara, Lokavec 46 a, Ajdovščina, GSM: 040 467 472 (Tadeja) ali 041 636 289 (Uroš), E-pošta: apartma.rebkovi@gmail.com, Spletni naslov: www.apartma-rebkovi.si
  16. 16. Apartma v Avtokampu Ajdovščina, Zavod za šport Ajdovščina, Cesta 5. maja 14, Tel.: 05 364 47 24, GSM: 051 442 553, E-pošta: info@zs-ajdovscina.si, Spletni naslov: www.zs-ajdovscina.si
  17. 17. Mladinski hotel Ajdovščina, Cesta IV. Prekomorske 61 a, Tel.: 05 368 93 83, GSM: 041 945 392, Fax: 05 368 93 84, E-pošta: info@hostel-ajdovscina.si, Spletna stran: www.hostel-ajdovscina.si
  18. 18. Avtokamp Ajdovščina, Zavod za šport Ajdovščina, Cesta 5. maja 14, Tel.: 05 364 47 24, GSM: 051 442 553, E-pošta: info@zs-ajdovscina.si, Spletna stran: www.zs-ajdovscina.si
  19. 19. Žonta – apartma in postajališče za avtodome, Ivan Žonta, Predmeja 18, Ajdovščina, zonta.ivan@gmail.com, Tel: 05 364 93 72, GSM: 031 600 694
  20. 20. Gostinstvo Jože Lušina s.p., Podkraj 100, Col, Tel.: 05 36 68 444, GSM: 041 877 281, 031 624 390, E-pošta: info@gostilna-staraposta.com, Spletna stran: www.gostilna-staraposta.com
  21. 21. Penzion Sinji vrh, Kovk 19a, 5273 Col, Tel.: 05 364 96 08, GSM: 041 502 056, E-pošta: sinji.vrh@gmail.com, Spletna stran: www.sinji-vrh.si
  22. 22. Apartmaji Velikonja, Predmeja 83 a, Ajdovščina, GSM: 051 619 962 (Matej Velikonja), 051 683 103 (Radovan Velikonja), E-pošta: info@velrad.si, Spletna stran: www.apartmajivelikonja.eu
  23. 23. Taborniški dom na Kovku – 040 370 988, andrej.rutar1@guest.arnes.si (Andrej Rutar)
  24. 24. Tea rooms prenočišča Tea Fabjan s.p., Budanje 3c, 5271 Vipava, 040 47 57 63, rooms.tea@gmail.com, facebook: Rooms Tea

Important notifications

Sponsors

– Mlinotest
– Fructal
– Bokra
– Klima in d.o.o.
– Kerazid
– Pam d.o.o.
– Petrič
– Marko Vrčon s.p.
– Kavarna Ave
– Avtokleparstvo Miran Fabjan
– Transport Curk
– Avtovleka Štucin
– PSP
– Kolektor CPG d.o.o.
– Kristjan Širok s.p
– UNIKATOY
– Fama d.o.o.
– Strugarstvo Franetič d.o.o.
– Tapetništvo Damjan s.p.
– Vamm Andrej Valič s.p.
– ELES d.o.o. 
– DARS – Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji
– E 3, ENERGETIKA, EKOLOGIJA, EKONOMIJA, d.o.o.

– GB Leasing d.o.o.
– Požarni sektor d.o.o.
– Stopar d.o.o.
– Tuam Vinetou

– Gold Club Ajdovščina

– Inox oprema Boštjan Jaklič d.o.o.